Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterie, které netečou

Hodilo by se mi doporučit značku baterií, které po čase nevytečou.
Vraždy typu Made in China někdy po půl roce přestanou fungovat,
to bych přežil, ale vytečou. Zatím se snažím kupovat Varty, Panasonic atd..,
ale ani na ně není spoleh. Mám třeba ovladač k TV Philips z roku 1993
a tam jsem neměnil baterky vůbec, raději se tam ani nedívám.

Bych docela oponoval. Bateria Slaný alkalické (alkalické, netvrdím, že 'normál') vydržely nejvíc. Kdysi dávno jsem měl foťák HP SmardCam na 4 tužkové. Energizer, Wonder, Duracel, drahé jak pes a alkalické ze Slaného vydržely podstatně, pravím podstatně déle.