Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nenabíhá monitor u PC

Na PC začal vypadávat monitor,po zahýbání s kabelem prý na 2hod naskočil.Při odpojení kabelu monitoru,monitor píše "check cable connection".Zatím jsem vždy viděl jen "no signal",předpokládám,že je to identické.Na PC je Nvidia Quadro s výstupem displayport a přes redukci HDMI je napojen monitor.Kromě toho je na základní desce integrovaná grafika s výstupem VGA a HDMI.S tou to však také nefunguje,nevím však,jestli se to na ni přepíná v BIOSu,do kterého se ovšem nedostanu.Bude se kupovat nový kabel,víc k tomu nemohu říct,šel jsem jen kolem a byl požádán o pomoc.Za případné rady,co dál zkoušet děkuji.

Bude se kupovat nový kabel,víc k tomu nemohu říct

To asi ani my. Ak to reaguje na pohyb s kablom, tak bude chyba bud v samotnom kabli alebo na jeho koncoch (tj. kabel, redukcia, GK, monitor).

S tou to však také nefunguje,nevím však,jestli se to na ni přepíná v BIOSu,do kterého se ovšem nedostanu.

Cakal by som, ze po odpojeni GK zacne PC defaultne vyuzivat integrovanu grafiku.