Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s telefonem

Dobrý den.. nevím kam tímto mám zamířit mám samé problémy s PC teď už i s telefonem... každou chvíli když se mě někdo snaží dovolat tak sem nedostupný přitom je telefon zapnutý a když někomu chci volat já tak mi to napíše mobilní síť nedostupná neví si rady když telefon restartuji vše je v pořádku...

Jako první bych zkusil vypnout telefon, vyndat SIM kartu a očistit ji čistým lihem - právě tak kontakty, na které dosedá SIM karta v telefonu. Pokud to nepomůže, pak výměna SIM karty (zajistí operátor, možná to bude něco stát), nebo telefonu.