Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brigáda s počítači

Dobrý den je mi patnáct let a sháním si brigádu. Docela by mě bavilo dělat webové stránky nebo se přiučit nějaké nové věci v oblasti IT(Ať už se jedná o hardware nebo software). Přesto, že hledám už několik dní, nemůžu najít nic co by odpovídalo mému věku. Proto se tedy obracím na vás a prosím o radu v čem bych se mohl podle vás angažovat a pokud možno se něco přiučit a vydělat. Děkuji.

Je to na delší dobu a vyžaduje to úsilí: co takhle naučit se programovat? Jestli už máš základy HTML + CSS, přidáš k tomu JS a máš dost široký meze působení. Můžeš pak např. dělat interaktivní responzivní webovou aplikaci, která půjde nainstalovat i do mobilu/tabletu (PWA tomu říkají).

Co ty na to?