Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Zdarec.
Koukám po novém mobilu. Starý sice ještě slouží, ale má málo místa a už do něj nenacpu další aplikace.
Bude Tento v pohodě? Ještě jsem uvažoval jestli verzi 128GB nebo 64GB která je levnější. Momentálně mám 16GB a už nestačí. Díky za názory.

Tak mé poznatky. Mobil je super, je hodně rychlý, baterie má výdrž. Ale co mě sere je aplikace počasí. Starý mobil ukazoval počasí přímo v místě kde jsem se pohyboval. Nový mobil pouze podle zadaného místa. Jde to nějak nastavit aby to šlo jak na starém mobilu? Já to nenašel.