Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi nainstalovat software Logitech G HUB

Zdravím, bohužel mi na počítači nejde nainstalovat software Logitech G HUB a nevím proč...Jeho využití je pro bezdrátovou myš Logitech G1. Instalátor jsem si stáhl z těchto stránek: https://www.logitechg.com/en-hk/innovation/g-hub.html
Po jeho spuštění stále probíhá iniciace, i několik hodin a pořád nic...stále probíhá iniciace (a obrazec se tzv. skládá dokola). Stalo se to už někomu a poradíte jak to udělat? Díky

Pocitac jsi restartoval?

Mne se to deje po kazdy druhy aktualizaci toho G Hub taky, ale po restartu ok.

Logitech me pekne sere musim rict. Driv to byla super firma jak pre HW tak jejich ovladace skvely, ale G Hub uz vyviji snad vic jak 2 roky a furt je to srackovej software, kterej se vzdycky nekde rozsype.