Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spojování videosouborů mp4

Ahoj, mám takový problém, mám cca 90 mp4 souborů které potřebuju sloučit do jednoho videa. Už jsem v minulosti takto soubory spojoval, nebyl problém. Ale když spojím těchto 90 souborů tak výsledný soubor sice jde spustit, ale třeba v polovině se zasekne obraz a už to nejede dál, když přesunu posuvník na čas o něco dále tak to taky nejde. Na spojování používám Windows Movie Maker, nebo Avidemux. Tipuju že některý z těch 90 souborů bude poškozený, ale jak ho vypátrat? Když se to v tom výsledném videu zasekne - našel jsem tu konkrétní pasáž v jednom z těch původních souborů - ale když si ho pustím samostatně tak to normálně jede. Už jsem bezradný...

Ani v jednom z těch programů se mi to nepodařilo, pořád stejný problém. Freemake video converter mi zahlásil chybu a hlášku "ujistěte se, že vstupní soubory jsou nepoškozené". Ale pořád nevím jak zjistit který z nich to je...nějaká rada?

našel jsem tu konkrétní pasáž v jednom z těch původních souborů - ale když si ho pustím samostatně tak to normálně jede.

Bola by to taka strata, keby si ho vypustil a spojil iba 89 suborov? V ramci testu mozes skusit vytvorit 2 videa po 45 suboroch. Doporucujem na spajanie zvolit Avidemux nez ten Windows shit.