Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní myš

Dobrý den,

potřebovala bych poradit herní myš, nemohu si pořádně vybrat. Má stávající myš je https://www.alza.cz/a4tech-x-760h-cerna-d181784.htm , se kterou jsem už několik let spokojená, bohužel mi ale odešlo kolečko jako tlačítko a tak se rozhlížím po nové. A nemohu se rozhodnout, jestli https://www.datart.cz/a4tech-bloody-p85-herni-mys-5000dpi-usb-skull-core-3-p85a.html#accessory-tab-1 a nebo https://www.datart.cz/mys-hp-omen-400-cerna-3ml38aa-abb.html . Nebo byste doporučili jinou myš v cca podobné cenové relaci? O extra vysoké DPI nebo hromadu tlačítek mi moc nejde, mám to na klasické hraní her, střílečky, bojovky a pod. Hlavně, aby myš byla přesná a rychlá.

Děkuji. :)

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

já bych to taky nepájel a ještě shánět v gme mikrospínač. všechny smt krámy nosím na opravy údžbářům. což doma nemám, čili co dva roky objednávám novou myš.

beruška má aspoň důvod vyzkoušet "vertikální myš", ať ta výměna stojí za to.
https://www.suntech.cz/kategorie/1137-pc-doplnky-klavesnice-a-mysi-mysi/?srchtxt=vertik%C3%A1ln%C3%AD
aha, tak až na cherry jsou všechno odpadní výrobci, to je mrzuté.

My máme doma dva krát Logitech MX518(áno je cez limit). Predchadzajucu ten istý tip sme mali doma asi 7 rokov a to sme mali jeden komp, ktorý bol vyťažený skoro Non-Stop a išla do koša, lebo už bola zničená. Išla, ale bolo cítiť, že už sú to jej posledné hodiny/dni/mesiace. Klávesnice máme A4tech(3x) a s tymi sme spokojní, ale jednu myš som teraz ešte dokupoval k tretiemu PC, tak že skúsim A4tech V7M. Aj si ju syn zobral, lebo pekne svieti, aj mi ju slušne vrátil a zobral si nesvietivu Logitech naspäť. Za mňa niečo asi lacnejšie, ako máme doma, ale isto od Logitech.

No koukám na myši v ceně do 1500 a pořád je tahle dobrá volba i když tu co mám sem koupil tenkrát za litr.No dost lidí jí nekoupí dneska protože nesvítí ani nebliká.:-D

Jinak ještě k těm A4Tech,co měla tazatelka tak ok na držení,jenže tu co postla tak podobnou koupil známej a měla ostrý hrany což je super vlastnost u myši (netvrdím ale že je má i tato).A co mě doslova sra... že maj prohozený tlačítka a to je i u levnejch podobnejch značek , aby se to nastavilo / přehodilo správně musí se to nastavovat přes ten jejich program.

Já měl tuhle :https://www.tsbohemia.cz/tesoro-herni-mys-shrike-usb-5600-dpi-laser_d163226.html a byla famózní, širší, ergonomicky dokonalá, pogumovaná, přesná, možnost vyvážit závažíčky...jenže po 4 letech začalo vynechávat pravé tlačítko...moc to nechápu, když pravé je využíváno jen minimálně...takže jsem i na základě téhle diskuse objednal MX518...ale bude to pro mě velká změna...je dlouhá a strašně úzká, pokud odložím pohodlně palec do vybrání, prsty mám už za tlačítky...snad si zvyknu, jinak vrátím...