Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastní email adresa

Ahoj,

prosil bych o radu ohledně emailové adresy. Mám v plánu už delší dobu přejít od seznamu na vlastní doménu. Problém nastává, ale s tím, že doména je třeba novakpetr.cz a nenapadá mě sebemenší řešení
jak to hezky vytvořit aby to mělo smysl. Novak@novakpetr.cz vypadá divně, ale pro mě asi nejvhodnější varianta ? Kdyby byla volná doména Novák tak to vyřeším Petr@novak.cz.

Co si myslíte a jak byste to řešili ?

Děkuji moc,

Nevím, jestli jméno Novák je jenom příklad nebo reálné jméno?

Každopádně, co se týče příjmení, počítej s tím, že většina domén bude obsazena. Můžeš zkoušet kombinace petrnovak.cz / novakpetr.cz / petr-novak.cz / novak-petr.cz / petr_novak.cz / novak_petr.cz, dále třeba množné číslo novakovi.cz nebo s nějakým dodatkem novak-brno.cz.

Dále vyzkoušej ostatní domény, např. .eu nebo .com, to většinou vyjde ještě levněji než .cz.

E-mailovou adresu si vytvoříš ve tvaru např. info@novakpetr.cz nebo mail@novakpetr.cz a podobně.

Uvedl jsem fiktivní jméno, nechtěl jsem to do podrobna rozepisovat a už se chci zbavit několika emailových schránek a mít maximálně dvě.

Děkuji moc za radu, určitě zvolím info@ a nebo mail@, obojí se mně líbí.

Díky