Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Set top box bez anteny

Dobrý den, rodiče chtěli přejít z internetové televize (poskytovatel PODA) na programy zdarma skrz set top box.
Mají tedy doma https://www.czc.cz/hyundai-dvbt-250-pvr-dvb-t2-cerna/272853/produkt

Samozřejmě žadny program nechytne, není anténa, Otec tvrdí že sám set top box má chytat základní programy atd.. jak tomu je?
Jsou v paneláku a žádnou anténu nemají, jsem v tomhle lajk, můžete mi někdo prosím poradit?

Je tu ve zdi TV output, když do něj dám ten antení kábel bilej a druhej konec pichnu do set top boxu tak stejně nic nenajde, pokud myslíte tohle řešení. Já to myslel tak, že na balkoně nebo tak není žádnej satelit etc.

Je lepšie keď sa spýta priamo otec, aby sa predišlo nedorozumeniam. Ty si nemusel dobre pochopiť o čo sa mu jedna, mohol si nám podať zavádzajúce, alebo skreslené informácie, navyše to čo sa tu dozvieš môže otec pochopiť úplne inak ako by bolo vhodné.

U nás v bytech jsou taky mnoho let staré zásuvky pro STA, ovšem pak se společenství vlastníků dohodlo, že do společných antán se investovat už nebude, stejně měl skoro každý svůj satelit nebo kabelovku.A pár zbylých si dalo svoji anténu na balkon.Takže v té vaší zásuvce nemusí být žádný signál, zvláště po přechodu na DVB-T2.Je třeba se zeptat toho správce.Nebo sousedů, kteří mají svoji anténu pro terestrické vysílání signálu, jak kvalitní mají příjem, z jakého vysílače chytají a jakou mají anténu.