Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herný počítač

Zdravím, plánujem si kúpiť nový pc a dokázal by som zohnať o 229e lacnejšie jak v obchode
https://www.datart.sk/hp-pavilion-gaming-tg01-0038nc-amd-ryzen5-3600-16gb-ddr4-2666-2x8gb-512-gb-ssd-nvme-1tb-7200-nvidia-gtx1660-6gb-wifi-wlan-rt-ac-2x2-bt-wired-keyboard-mouse-psu-400w-windows-10-home-64bit-2-2-0-8ks40ea-bcm.html

Myslíte že je to dostatočné na hranie hier ako - Rust alebo ARK survivál?

na domácí herní dělo bych nikdy nepoužil značkový pc s atypickými komponenty.
má to běžné parametry, takže si to samé poskládej za cca 18t. - a samozřejmě bez toho odpadu od mcafee, hp je na hlavu.
pařan se do toho každoročně montuje, furt chce něco měnit, na to jsou ideální skládačky ze standardních dílů, třeba s modelem gtx 1660s.

na druhou stranu: pokud čekáš, že z dětinského hraní her vyrosteš, nemá smysl řešit řešit životnost sestavy a za 700 fufníků klidně vem to hp.