Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nacenění starého PC

Zdravím, nacenil by mi někdo prosím starý počítač, který se chystám prodávat? Děkuji za Váš čas :)

CPU: AMD FX8320 (OC na 4.2 GHz)
GPU: ASUS Radeon RX 470 ROG STRIX, 4GB GDDR5
MB: Asus M5A97 R2.0
RAM: 8GB HyperX Fury Blue DDR3 1333 (2x4GB)
SSD: Kingston 120 GB
zdroj: Seasonic SS-500ET-F3 500W
chladič CPU: GELID Tranquillo - revize 3

Dal bych to celé na bazos nebo marketplace. Na aukru je provize.
Cena 4-5 je dle mě reálná takže bych nasadil 5500 až se někdo ozve bude druhá věta sleva nebo nabídne 4k tak bych šel na 4500.
Naopak prodej po částech bych v tomto případě nedělal, procesorů FX83xx jsem viděl na bazoši moc a zdá se mi že se zrovna neprodávají.

GPU má hodnotu cca 1500,-Kč i s dopravou (1300,- pro něj)
-
počítej
8 let starej levnej Seasonic, který je zralý na výměnu.
SSD 120 - takovej mrzák, levněj shit, kupují ví že si musí koupit disk ( prodává PC bez disku )
---------------------------------------------
Neprodá to, koupil by to úplnej debil za 4000,-Kč

Já sem měl FX 8150, prodal sem ho za 5 minut 12 (únor 2018), měl přijít Ryzen 2xxx.
Sem věděl, musim to prodat, pak už to neprodám.

Prodal sem FX8150 za 2000,-Kč,chladič CM212 za 300,-Kč, zákl.desku 1100,-Kč, RAM 2x4GB za 800,-Kč (vše na Aukru od 1,-Kč)
--------------------------------------------------
Ale Kudla je docela vtipnej, když mu ml1 ocenil PC max 5000,-, tak Kudla napsal: "Děkuji za Váš nástřel ceny a smysluplný komentář."
To sem se řezal asi půl hodiny :D