Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gigabite Easy Tune

Dobrý den, poradí mi někdo proč nejde v programu Gigabite Easy Tune nastavit při taktování jiná možnost než default a ECO? OC a Auto Tuning je začerněné. Desku mám Gigabite B365M-H a procesor Intel i3 9100f. Moc díky.

Tyto AOClock bych ti moc používat nedoporučoval, vede to spíše k nestabilitě.

Aby ti to fungovalo, potřebuješ kompatibilní HW a CPU s odemčeným násobičem.
(na te tvojí desce co nemá ani chlazenou napájecí kaskádu bych Overclocking ani neriskoval. Na OC se používají jiné chipsetové sady a základní desky co jsou na OC dělané )