Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iMac mid 2011 27 inch - černá obrazovky

Čau, chtěl bych vás tady poprosit o radu. Mám iMac mid 2011 27 inch a asi tak před týdnem, když jsem normálně fungoval jen v prohlížeči, mi obrazovka iMacu zčernala, chvilku sem to nechal tak jestli to nenaskočí zpátky, nic se nestalo, tak jsem to na tvrdo vypnul. Teď už mi to nejde vůbec rozjet. Když to zapnu, obrazovka zůstává pořád černá, ani se neozve klasický uvítací zvuk Applu s logem, jen se rozjedou větráky a HDD, a problikne mi klávesnice. Dneska jsem to přepastoval, jak GPU tak CPU, ale stejně to nepomohlo. Nevíte prosím náhodou někdo co s tím? Pokud by to byl problém s GPU, tak jestli se dá někde tady u nás sehnat, za relativně dobrou cenu? Momentálně tam mam Ati Radeon HD 6970M 1gb, tak že bych to rovnou upgradnul na 2gb, jestli by tohle pomohlo?

Díky moc za odpovědi.

Zkus provést reinicializaci SMC a NVRAM.

Momentálně tam mam Ati Radeon HD 6970M 1gb, tak že bych to rovnou upgradnul na 2gb, jestli by tohle pomohlo?

V případě ze byl stála za problémem ta radeonka, tak výměna GPU modulu pomoci mohla. Ale dokud s jistotou nevíš , odkud problém pochází se radeji s nákupem neukvapuj.