Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba registrace sim karty

Zdravim, telefon mi hlasi chybu : chyba registrace sim karty, jeste pred tydnem fungovala bez problémů. Myslím si, že už je to rok, co jsem kartu nedobijel, je možné, že to souvisí, je to karta T-Mobile, ale žádná upozornovaci SMS nepřišla. Vypnutí, ani vložení do jiného telefonu nepomohlo. PIN kód to požaduje, ale pak nastane tato chyba. Předem dekuji za rady.

Kredit platí rok. Takže to může být ono. Jinak já dobíjel letos asi tři dny před koncem té lhůty a taky mi nic nepřišlo, dřív to chodilo už měsíc předem a pak opakovaně znova a znova. Letos mi akorát přišlo, že jsem si asi všimnul, že hovory nejsou to pravé, a že to je tím, že mám zastaralou simku; ničeho jsem si nevšimnul, podle mě vše funguje jak má, takže jsem to ignoroval.

Je otázkou, jestli s tím jde něco dělat (tedy jestli se to obnoví dobitím), nebo jestli je to definitivní a zbylý kredit zkonfiskoval operátor. Dřív na to byla nějaká lhůta před definitivním koncem, ale jak je to dneska, to netušim.