Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autoškola jako simulátor na PC

Zdravím. Prosím o radu, poraďte jaký je dobrý simulátor jízdy za účelem tréninku zejména křižovatek, připojovacích pruhů, značení.. a má to smysl, trénovat takhle na PC? Uvítám rady a zkušenosti.

Tak HW konfiguraci máš udajnou u té hry pro představu. Ve VR je to určitě realističtější za cenu výkonnějšího HW, řekl bych tak RX 580 jako minimum.

Volant bych dokázal doporučit klasický herní, ale v tvém případě by byla vhodnější i s řadící pákou ať si zvykáš a automatizuješ (řadit automaticky, jiz bez toho, že by jsi jí musel sledovat což někteří ze začátku dělají).

Ale stojí to vše za ty peníze? Bude to pro tebe nějak přínosné za takový peníz?
Tipuji že se chystas do autoškoly, jestli ano, tak ty peníze vlož raději do jízd v autoškole v reálném autě v reálných podmínkach.

PS: Co se týká té hry, ve VR to zajímavé je. Třeba parkování a celkově manipulace autem je velmi reálná (jako by jsi v tom autě seděl, tak se i učíš používat zrcátka což je také dobré se učit hned na začátku). Ve VR musíš samozřejmě i otáčet hlavou, ucis se rozhlížet etc. Jestli se v té hře něčemu ale naučíš nevím, já bych tolik peněz do toho nevrážel. Jsou autoškoly kde máš trenažér.