Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapojení telefonu

hoj. chci si zřídit telefonování pomocí internetu - www.unient.cz. a chci si koupit i telefoní přístroj, ale nevím jestli musí být puštěný počítač abych mohl telefonovat, a nebo jestli to jde zapojit do sítě tak aby to šlo bez PC. dík

Pokud je to IP telefon tak nepotřebuje zaplej počítač. Musí mít ale vlastní připojení k internetu a to se nejčastěji řeší přes hw router. Záleží ale na tvém poskytovateli připojení, pokud je vstřícny a umožní připojit víc než jedno pc (za jeden tarif) tak stačí switch.