Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba aplikace 0xc000007b

Hezký večer, včera jsem se rozhodl že reinstaluju Windows a tak sem zahájil čistou instalaci. Po úspěšném reinstalu sem začal stahovat i nějaké klienty (Steam, Origin...). A právě při spuštění instalce Originu mi to vyhodí chybovou hlášku "Aplikaci (0xc000007b) se nepodařilo správně spustit. Kliknutím na tlačítko OK aplikaci ukončete. To stejné mi vyhazuje při pokusu o instalaci mého poslední dobou oblíbeného Farming Simulatoru 19 :-( Všude sem našel různé tipy a řešení např. přeinstalaci DirectX, Microsoft Visual C++ ale už se s tím pářu druhej den a furt nic 3-[ Zkoušel sem i znova dát počítač do továrního nastavení ale bez výsledku..Budu rád za každou radu a mejtě se. ;-)

Aaano, ovladače grafiky, zvukovky a aktulizace by měly být taky, žádné další mi to už nenajde, poslední je
"2020-08 Kumulativní aktualizace pro Windows 10 Version 2004 pro systémy typu x64(KB4566782)
Nevim je to divný nepamatuju si že by se mě toto někdy předtím objevovalo..
Ještě tam teda zkusím hodit předchozí ovladače grafiky co sem tam měl.