Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava - zapnu PC a toci se jen vetraky

Zdravim.Mam potize asi se zdrojem.Stava se mi,ze zapnu pc a toci se jen vetraky.Pak vysunu konektory 24 pin a 8pin znovu zasunu a bezi normalne.Deje se to od vcerejska kdy jsem menil desku a procesor.
moje komponenty:Procesor amd ryzen 5 3400g,desku msi b450-a pro max,ram 12 gb ddr4,gr. kartu nvidia geforce 1650,kingston ssd m2 disk 480 gb,klasicky hdd 1 tb,zdroj GIGABYTE PB500 - 500W GP-PB500.
Podle me je na vinne zdroj,ale muzu se mylit,tak se ptam.Poradite kdyztak zdroj?

Změna hloupého předmětu, původně: Sestava (host)

Zdroj napadne kazdeho ale nemusi to byt tim.
Mel bys vyloučit alespoň cast dalsuch komponent a to tak ze je odpojis.
Prvni bych vytahl jednu ramku a odpojil ten mechanicky disk.

Opravdu se to rozjede az po odpojeni 24 a 8pin? Nestaci zdroj vzadu vytahnout z elektriky pockat 30 vterin a zapnout?

msi never more:
https://www.msi.com/Motherboard/support/B450-A-PRO-MAX#down-bios

Register now for technical support

a to je od výrobce všechno. takový shit si můžou nacpat někam.
když kliknu na "compatibility" - jde o to, jaká verze biosu podporuje jaký procesor - jen se mi zacyklí nějaký skript na stánce.

když máš 2 různé paměti, zkoušej to nejdřív rozjet jen s tou 8gb.
máš géčkový procesor, tak vytáhni ven i pcie grafiku a otestuj jen desku s procesorem.
před prvním zapnutím dej cmos reset.

proč tam děláš ty nesmyslné pokusy s vytahováním konektorů z desky? na to máš napájecí šňůru nebo vypínač na zdroji.