Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odstranění Linuxu

Potřebuji z PC,který má dualboot W10,Linux Linux odstranit.Jsou na jednom disku.Má představa je,že ve Win ten oddíl s Linuxem naformátuji zpět na ntfs.Nevím však,kde je umístěn ten zavaděč a jestli pak půjde Win spustit,nebo jak se toho zavaděče zbavit.Děkuji.

Je tam W 10 home v žalostném stavu,3 antiviry,spouští a vypíná se několik minut.Nekorektně odinstalované programy.Nainstalovaný Mint funguje dobře,jen někde hlásil nepodporovaný prohlížeč (asi starší Firefox).Aktualizace jsem neprováděl,zřejmě by to vyřešily,ale zadavatel je na mrtvici z toho,že při startu musí zvolit OS.Dostal jsem se sice k obnovení systému,vyžaduje to však heslo,které neví.Dle mého názoru je to s Linuxem vyřešeno,system nabíhá svižně,ale zadavatel se nemíní učit nic nového.Objednána druhotná licence Win,dosud všechny šly nainstalovat bez problému.