Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktuální problémy s internetem od O2

Dobrý den všem. Potřeboval bych se zeptat lidí, kteří mají poskytovatele internetu O2. Jdou vám načíst stránky jako reddit.com nebo twitch.tv? Já a kamarád, co bydlí asi 100km, máme stejné problémy (oba u O2). Hry jsou nehratelné, protože v nich máme ping přes 200. Některý webové stránky se vůbec nenačtou. Další kamarád, který je u jiného poskytovatele, tento problém nemá. Díky.

možná že o2 dodržuje každoroční tradici rozjeb.. si dns.
nastav si ručně nějaké public dns: 8.8.8.8. + 8.8.4.4 (od google)
rychlejší je prý: 1.1.1.1 (cloudfare) a google dns dát až jako druhý.

nemusí to být problém jen u o2, ale taky různých nixů nebo místních cache "cdn".