Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrát a vstup do něho.

Dobrý den, mám dotaz. Dá se nějak vstoupit do bezdrátové sítě některých z provozovatelů? Na chatku si chci vzít notebook a jsou tam dva bezdráty dá se do nich nějak proniknout? Není na to nějaký prográmek? Nemám o tom ani páru a kvůli víkendu se mě to nechce zřizovat ofiko atd. Dík

Zkus použít prográmek Outlook Express, napsat jim a zeptat se - domluvit si podmínky. Třeba by tě nechali za nějakou cenu "jen víkendy".

edit://Jak by se ti líbilo, kdyby tě živilo poskytování připojení a o víkendu by se ti snažilo nabourat do sítě 20 lidí?