Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní síť není dostupná

Ahoj mám nějakou dobu problem s telefonem někdy se mi nikdo nemůže dovolat a já když chci někomu volat telefon mi napíše MOBILNÍ SÍŤ NENÍ DOSTUPNÁ šel sem do O2 a tam mi řekli že to může být SIM kartou tak ji dali do druhého slotu po týdnu používání sem zjistil že po restartu telefonu mám 28x zmeškaných hovoru a 10x SMS tak jsem zašel do O2 tak mi dali novou SIM po 3 dnů používání nikdo se mi nemůže dovolat restartuji telefon 10x zmeškaných hovorů... Teď už si nevím rady tak kdyby někdo mohl pomoci budu opravdu rád! Telefon Xiaomi Redmi Note 8.

Taketo problemy, ze sa obcas niekto nedovola mne, ci ja niekomu hoci telefon je polozeny vedla teba a nezvoni registrujem uz par rokov. Dovod preco sa tak deje netusim, robi to nielen mne, ale aj inym a robi to na roznych telefonoch.
Problem bude u operatora, pretoze volajucemu to normalne zvoni.
Tebe sa to vsak deje stale a to moze byt problem mobilu. Skus ho vymenit a uvidis.