Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hľadám notebook do 500 eur, 13.500czk

Zdravím. Momentálne hľadám notebook do školy, do 500eur - 13,500czk, len na prenos do školy a spať, desktop mám doma. Notebook nebude využívaný na hry, ale na basic prácu, internet, filmy. 8GB DDR4 je minimum, taktiež povinnosť SSD, min. 250GB, FULLHD display a teraz CPU - moc sa v U seriach čipov nevyznam, preto potrebujem pomoc. Našiel som aj ryzeny 3jky, 3500učka, 5ky, I5ky 8th gen a tak nejak neviem, čo by bol ideál, aby som to nemusel po dvoch rokoch meniť. Hľadal som aj repas, kde boli vcelku velmi dobré noťasy, no nechám si poradiť aj tu. Alebo ak by niekto predával, stačí do komentu. Ďakujem.

mám dojem, že v těchto notebucích vychází stejná cena za provedení amd, anebo intel holý bez systému, jinak stejné parametry.
takže není co řešit.

v označení je nějaká chyba "6500U" - vyhledávač mi nabízí buď i7, nebo jiné i5.
každopádně pokud to má znamenat dvoujádro, pak je to asi fajn jako dárek pro bezdomovce, ale já bych takový shit už nikdy nechtěl.

taky jsem nedávno procházel repasy, ale co tam začíná být použitelné, to už se silně blíží ceně těchto nových ntb se zárukou.