Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SLI 2x monitor kazdy jiny

Dobrý den
mam 2x GTX 1080ti zapojeno v SLI k tomu jeden monitor od samsungu 144hz a druhy od beng 60hz 4K

Problem: Po asi roce co počítač fungoval v pořádku se po roce objevuje problém kdy při spuštění PC nenaběhne monitor s 60HZ ale jen ten s 144hz ale beží na něm frekvence jen 60HZa podle toho se také chová. V takovém stavu ani nenaběhne Geforce experience a ovladací pane nwidia pro konfiguraci a ani se v systemu neukazuje druhá grafická karta.
ze začátku pomáhalo Pc jen restartovat , později vypnout a zapnout a nyní jen obcas vypnout z elektriky a zapnout ale to už i ted jen minimalne. používám na dvouch nezávislých monitorech pouze rozdělení jedne plochy na dva monitory dokázal by někdo prosím poradit.(a ano ovladače jsou aktuální)

nastroje pro spravu - prohlizec udalosti a podivat se na chyby

jinak pokud nemas nejak rozdrbany OS (antivir, cistice, boostery), tak za 90% chyb hledej poruchu zdroje, takze prvni co delam, vyndam zdroj a dam tam jiny. (Chapu, ze kazdej jich vic doma nema, ale da se treba od nekoho zapujcit na vyzkouseni.)

nejcastejsi chyby temto nerozumim Chyba služby Stínová kopie svazků: Při volání rutiny CoCreateInstance došlo k neočekávané chybě. hr= 0x8007045b, Probíhá vypnutí systému.
. Informace služby Stínová kopie svazku: Server COM s identifikátorem CLSID {4e14fba2-2e22-11d1-9964-00c04fbbb345} a názvem CEventSystem nelze spustit. [0x8007045b, Probíhá vypnutí systému.
Informace služby Stínová kopie svazku: Server COM s identifikátorem CLSID {4e14fba2-2e22-11d1-9964-00c04fbbb345} a názvem CEventSystem nelze spustit. [0x8007045b, Probíhá vypnutí systému

teto rozumim Název chybující aplikace: KeyBotII.exe, verze: 1.1.0.7, časové razítko: 0x00000000
Název chybujícího modulu: KERNELBASE.dll, verze: 10.0.18362.959, časové razítko: 0x51671cfe
Kód výjimky: 0x0eedfade
Posun chyby: 0x001143d2
ID chybujícího procesu: 0x1260
Čas spuštění chybující aplikace: 0x01d680f6eef5f78b
Cesta k chybující aplikaci: C:\Program Files (x86)\ASUS\KeyBot II\KeyBotII.exe
Cesta k chybujícímu modulu: C:\WINDOWS\System32\KERNELBASE.dll
ID zprávy: 61e0ad82-578c-463f-84dd-7309c7c797ce
Úplný název chybujícího balíčku:
ID aplikace související s chybujícím balíčkem:

Ale kdyz pc nabehne tak jak ma uz to chybu nehlasi mam ten program smazat?