Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pády Pc bez smyslu MSI TOMAHAWK B350

MB : MSI TOMAHAWK B350
CPU : AMD RYZEN 7 1700 WS (3.2ghz, 1.1V)
RAM: HyperX 16GB Dual-chanel 2666Mhz
DISK M.2 : 120GB kingstone
DISK SSD : 256 GB kingstone
DISK HDD : 1TB baracuda black
PSU : Corsair CV Series CV650 - 650W
Omlouvám se za špatný popis, každopádně pc se vypíná kdy chce včera jsem dělal test 16Hod. Všech komponentu naprosto bez chyb.. Jinak ten black screen (vypadá jako by vypl všechny PCI linky) rozsvítí se cpu debug a pak se sám restne a funguje dal, všechny testy bez chyb i krátkodobé i dlouhodobé .
PSU vyzkoušené jiné.
BIOS nejnovější.
Zkoušel jsem to úplně bez ničeho i bez myši atd.
Jen jen a ovládal jsem to před mobil když bylo za potřebí.
Mohu doložit screen. Nynějšího. Testu i teploty. Jediné co mi děla starost je hodnota temp (Systin) ta je třeba až 90 stupňů Celsia

Zde screen https://imgur.com/a/0orFo2Y

Můžeš se podívat do Prohlížeče událostí, jestli to tam něco nepíše. BlueScreenView - sloupec Caused by driver je přehlednější. Dají se odpojit kablíky k vypínači na předním panelu a zkusit to zapnout krátkým šlusem pinů na základní desce. Automatický restart při chybě máš snad vypnutý nebo to udělej.

Source: Microsoft-Windows-Kernel-Power
Date: 5/9/2019 8:37:52 AM
Event ID: 41

to oznamuje jen pád systému, to není příčina.
až spustíš bsod viewer jak ti doporučovali, možná se dovíš víc.

jinak ty záznamy v prohlížeči událostí jsi mazal zbytečně, místo tupého výchozího přehledu chyb jsi měl dát časový výpis. až pak dává smysl, po čem následuje událost 41.