Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Edge ve W7

Funguje někomu nový MS Edge na W7 ??? Známému se to tam samo nainstalovalo, ale po spuštění to napíše "Dobrý den", bla, bla, "Souhlasit a pokračovat" a po "odkliknutí" už jen bílá obrazovka a funguje jen křížek vpravo nahoře. Zkusil jsem odinstalovat v Ovl. panelech, ale nic se nestalo, odinstalace se ani nespustí. Zkusil jsem znova nainstalovat z web. stránky, ale žádná změna.

Moje PC prevadzkujem na Win7 a vpohode.

Ako sledujem posledne aktivity Mikrosoftu s Windows10 - nedokoncena Beta verzia, kazde "upgrage" prinasa viac problemov, ako uzitku, tak asi EDGE bude na tom podobne.
Takze zatial dakujem a uvidime, co prinesie buducnost.

P.S. niekto mudry napisal vyrok, ze kazda velka korporacia po case padne sama do seba.
Asi problem Microsoftu, Intelu ... a viacerych automobiliek.
Uvidime, co nas caka.