Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Office neodpovídá

Dobrý den, prosím o radu: Měla jsem Microsoft Office 2007, a ten před pár dny začal zlobit. Zničehonic nešlo měnit formát buněk, zvětšit či zbarvit písmo, zabarvit buňku, nebo dokonce tisknout. Nahoře se objevil nápis "Microsoft Office (neodpovídá)", celá stránka zesvětlala, a nemohla jsem dělat vůbec nic. Myslela jsem, že mi skončila licence. Tak jsem tento program odinstalovala, a koupila jsem si balík Microsoft Office 2016. Ale když si chci teď udělat novou tabulku v Excelu, tak se stejná chyba opakuje zase. Prosím, poraďte, čím to může být? Děkuji moc za odpověď. Černá.

A co se s tou flashkou jako muze stat? Ja jsem si jednou znefunkcnil flashku kdyz jsem ji predelaval pres nejakej program na jinej format pres jeden inteligentni program abych mohl nainstalovat Windows, pak uz z ni bylo jen tezitko, jinak ne :?:

S fleškou se může stát cokoliv. Za prvé to není spolehlivé médium (na zálohy už vůbec ne) a za druhé záloha na jednom místě nestačí.

Další možnosti jsou mechanické poškození, ztráta, krádež, atd...

Možnosti záchrany/obnovení dát u flešky v podstatě nulové.

Ale nikoho nehodlám přesvědčovat, každý ať si se svými daty dělá co chce. 8-)