Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo s130 14IGM

Dobrý den, tento NTB má úložiště eMMC 64GB, což není mnoho a navíc je to pomalejší než SSD. Nicméně s W10 je to poměrně svižné na obyčejnou práci. Nikde jsem se nedočetl, že by bylo to úložiště rozšiřitelné a navíc to prodejci vyvrací s tím, že je to napevno na MB, což je pravda, ale!!!!!!!!!!! Myslím si, že jako u jiných typů je tam slot na SSD. Přikládám obrázek. Než to začnu kuchat a upgradovat, rád bych znal odborný názor.

https://ibb.co/GnwKwJt

Děkuji

Zmatek v tom dělá výrobce, protože existuje několik variant konfigurace...

One of the following, configurable by model:
• M.2 SSD / PCIe NVMe, PCIe 2.0 x 2 (e.g. xxxGB SSD M.2 PCIe NVMe)
• M.2 SSD / SATA 6.0Gb/s (e.g. xxxGB SSD M.2)
• 32GB or 64GB eMMC (embedded Multi Media Card) flash memory on board