Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na Facebooku zablokovat, aby mi mohli psát cizí lidé?

Dobrý den. Nechci, aby mi na Facebooku mohli zasílat zprávy lidé, které nemám v seznamu přátel. Vím, že to jde (nebo šlo?), neboť jsem to takto měl nastavené dlouhou dobu, ale na začátku prázdnin jsem musel tuhle funkci vypnout. Pamatuji si to, jako by to bylo včera, a tehdy jsem to našel během pár minut... Nyní ale toto nastavení již najít nemohu a moc se mi nechce věřit, že by tohle FB odstranil... Mořím se s tím již dvě hodiny a nepomohl ani google, ani v nápovědě Fb jsem nic nenašel a celé nastavení jsem mnohokrát prošel. Má někdo, prosím, relevantní návod, kde to najít? Či toto nastavení bylo opravdu odstraněno? Děkuji :-/

PS: jestliže je toto téma nevhodné, omlouvám se, ale Jste má poslední možnost :-D

Jak na Facebooku zablokovat, aby mi mohli psát cizí lidé?

Ja som to vyriesil jednoducho.
Facebook je pubertakov a politikov. Kedze do tejto specifikacie nepasujem, tak ziadny Facebook nepotrebujem.
Naozaj si myslis, ze bez Facebooku sa neda zit?