Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač zamrzne

Zdravím, již pár dní mám takový problém s počítačem, kdy mi někdy po zapnutí pc cca za 15 minut zamrzl a začalo mi tak divně bzučet ve sluchátkách. Poté se PC restartoval a někdy se musel restartovat 2x, aby se vůbec zapnul. Po vypnutí automatického restartování už jen PC zamrzne a začne bzučet. Udělá to jednou po dlouhém nepoužívání a po resetu už běží normálně. Zřejmě odchází nějaky komponent, als který?

Děkuji za jakéhokoliv rady a tipy.

To nemusí být zdroj a ani nic jiného mě tohle dělalo nové PC dnes už staré a vše původní a dnes jede v pohodě.Dodnes nevím čím to bylo,ale myslím si,že tohle udělala nějaká kumulativní aktualizace systému,špatně instalované ovladače,virus atd.Pokud ti to nedělalo před instalaci něčeho o čem my nevíme,tak to musíš vědět ty.Může to být i Antivirus pokud nějaký máš.

nene s RAM jsem si nijak nehrál. A navíc teď jsem objevil že vždy, když dám počítač do režimu spánku, tak se to sekne těsně před vypnutím (obrazovka se vypne, ale počítač hučí) a musím ho natvrdo vypnout. Rád bych otestoval komponenty ale bohužel nemám momentálně jak je vyměnit.