Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto CzTorrent - Chyba 403

Zdravím, při pokusu dostat se na stránky CzTorrent mi vždy vyskočí chyba 403 forbidden. Je chyba na straně trackeru nebo na mojí ? Stává se to ještě někomu.

kdejaká lama se tu chlubí, že už před 40 dny psala:

tak až czt pude, tak si vygeneruj třeba nějaký ty GB uploadu nebo seedbody abys nemusel přispívat penězi na membera

přitom je to jednoduché, od srpna běží vyšetřování i u nás, proto cztorrent skončil.
https://nafilmu.cz/2020/09/tracker-cz-torrent/
https://www.root.cz/clanky/hollywood-znovu-bojuje-proti-piratum-velky-torrentovy-server-praska-uzivatele/

dívej se na ty nicky: diskutují tu jen socky a lůza z živě, zbytku je to fuk.
tebou opěvovaná lama krakatoa tu několikrát onanovala nad tím, že před 40 dny byla chytrá jak rádio ... a přitom psala blbosti. jediné reálné informace má policie čr.
chudáci z různých webiků tvrdí, jak poučným a vzdělávacím fórem byl cztorrent ... a skončí porovnáním s uložto.
tak mladý a už tak hloupý? tvoje volba.

Nemá niekto nejaké nové info? Našiel som jeden post na zivecz:

Někdo je hacknul... Na twitteru bylo innfo že se na opravě pracuje ale žádné podrobnosti.

- post napísaný 05. 09. 2020 11:23. Nemám twitter a nepodarilo sa mi dohľadať zdroj.