Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skúšačka UNI-T UT18C vs UT18D

Dobrý deň, potrebujem poradiť s výberom skúšačky. Našiel som UNI-T UT18C a UT18D a neviem sa rozhodnúť ktorá je lepšia. Nájde sa tu niekto kto má s týmto skúsenosti? Ten displej u verzie D vyzerá zaujímavo ale napadlo mi čo to nieje nepraktické na používanie. Verzia D podľa špecifikácii meria od 6V a verzia C od 12V. Obe skúšačky sa dajú kúpiť cca za 35€/900kč takže pomerne dobrá cena vzhľadom na ostatné ktoré som našiel. Nechám si ale radšej poradiť ak má niekto TIP na niečo lepšie zhruba v tejto cenovke.
https://www.uni-trend.com/html/product/General_Meters/voltage_and_continuity_testers/UT18/UT18C.html
https://www.uni-trend.com/html/product/General_Meters/voltage_and_continuity_testers/UT18/UT18D.html

Muj soucasny favorit, co se tyka automatickych multimetru je z Ali:
MAXRIENY S9LN Digital Multimeter
Jednak je fakt hodne rychly, druhak funguje i jako jednodratova zkousecka a i jako bezkontaktni zkousecka.
Displej je podsviceny (zapunatelne), pro fajnsmekry se dela i cerny displej s bilymi cislicemi.
Cena je polovicni ve srovnani s tvou zkouseckou.