Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Varovný výpis SCSI disku

Zdar,
dnes mě při bootování začal SCSI řadič vypisovat varovnou hlášku. Z googlu moc z toho chytrej nejsu, mám se příliš obávat toho, že mě ten disk chcípne? Už mě jeden disk bez varování chcípnul, tento alespoň něco dává vědět, takže začínám zálohovat skoro všechno.
Máte někdo tušení, co se tomu disku nelíbí?
Disk je Maxtor AtlasU320_36_WLS
Díky za pomoc.

Takže vyřešeno. SCSI disk jsem odstavil, systém překlonoval na zánovní IDE disk a všechno jede, bez nutnosti jakékoliv opravy MBR, nebo něčeho podobnýho.
Starej SCSI disk zatím stále funguje, nechám si na něm zálohu systému, pro strejčka příhodu.