Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí se spustí ventilátor a ntb se vypne

Dobrý den,

po spuštění notebooku se mi asi na 3 vteřiny spustí naplno ventilátor a ntb se vypne.Rozsvítí se kontrolky spuštění ntb, wifi, zvuku a ve chvíli, kdy se vypne, problikne kontrolka s bleskem (asi napájení?) Kontrolka disku se nerozsvítí. Je to HP Probook 650 G1 s SSD diskem.Je v háji disk?

Zkusil jsem odpojit HDD a při spuštění je vše stejné.Jde mi především o data, tak bych byl rád, kdyby to byl jiný problém.
Ještě mě napadlo, že jsem asi omylem prohodil napájecí adaptéry, protože mám ještě drubý ntb HP ProBook 455 G1.
Jeden adaptér je na 65V a teh druhý na 90V, tak jestli to nezpůsobil ten silnější adaptér. Byl na něj připojen 1,5 dne, ale většinu času byl ntb v režimu spánku.
Jak se provádí měření adaptéru ale nevím.