Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při zapnutí spadne do BSOD

Zdravím, sem docela laik v PC atd. takze mi to prosim vysvetlete nějak polopatě :-) ... Když po dlouhé době zapnu počítač, zobrazí se hláška "IRQL NOT LESS OR EQUAL" a spustí se restart...Když ho zapnu po restartu, píše že nemá signál (že není monitor připojen k PC) Na internetu jsem toho moc nenašel co s tím takže dik za jakoukoliv radu.

Tak že do Windows se nedostaneš ?
A PC chceš používat a na disku máš svoje data ?
Máš někoho kdo ti naistaluje Windows ? nebo to zvládneš sám ?

Zákl.deska ?
CPU ?
GPU ?
Zdroj ?
Windows ( 7 nebo 10 ) ?