Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové rozhraní Google?

Zdravím, už několik dní mám nový vzhled internetové stránky Google (viz. foto - Informace jsou uprostřed stránky, né na levém okraji jako vždy v minulosti.) Za prvé mne tento vzhled rozčiluje, jelikož jsem byl zvyklí na jiný a jsou tu nesmyslně zobrazeny obrázky apod. Za druhé je načítání strašně pomalé, čekám 5 sec. než to vůbec něco vyhledá. Jelikož jsem se snažil tuto změnu najít, nic jsem nenašel , ani žádné stížnosti na to. Tak je dost možné, že to tak mám jen já ? Má někdo taky tak ? Díky! :)

To vypadá na mobilní verzi, případně na verzi s vypnutým JScriptem apod. Možná nějaký agresivní add-block, který máš v prohlížeči.
Zkoušel jsi jiný prohlížeč? Internet Explorer máš v počítači, tak to zkus v něm. Teď už tam budeš mít i Edge.