Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky typ účtu na PayPal?

Zdravím, nedávno jsem si založil Patreon a teď bych rád přidal možnost vyplácet na PayPal.(né , že by to vynášelo, ale do budoucna třeba :-) )Chci se zeptat, jaký typ účtu zvolit a proč? (Business , osobní, nebo premiér) Děkuji. Účet budu zakládat pouze kvůli tomuhle.

Pokud to budou zatim male castky, tak osobni ucet. Nejsou poplatky za prichozi platbu.
Jakmile presahnes hranizi, PayPal se ozve sam a pak si zmenis ucet na Business.

Z Osobního na Business prejdes jednoduse, z business na osobni uz musis pres podporu a jde to jen tusim 2x.