Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomaly prenos dat

ahojte,
prenasam video z sd karty z autokamery do pc a 13,7GB mi vypisuje cas 3hodiny 45 minut. viete mi poradit ako to urychlit popripade nejaku fintu? mam SSD disk patriot 256GB a procesor Intel pentium G630 2,7Ghz, Ram 16gb DDR3 1333Mhz, win7 64 bit.

Hlavně nějakou rychlou, tedy s USB3. Pak to bude trvat třeba jen hodinu. Pardon já četl 128GB tam by platila ta hodina (spíš půlhodina, hodinu jsem kopíroval 250 GB), 13GB bude maximálně na 5 minut.
Já třeba mám tuto https://www.alza.cz/i-tec-usb-3-0-dual-card-reader-d4788108.htm?o=6 a ta je slušně rychlá, koupil jsem jí poté, co jsem nebyl spokojený s https://www.alza.cz/axagon-cre-s2-slim-d5356204.htm ta je taky rychlá, ale ignoruje ochranu proti zápisu, což mě nevyhovuje (jiný problém s ní nemám). Tu jsem kupoval namísto předchozí, která už neni v nabídce, protože jsem ji kupoval dávno abych vyzkoušel, jestli je toi USB3 opravdu tak rychlé - inu bylo.
Ovšem 13 GB za 4 hodiny, v tom bude ještě něco jiného, i s tou nejpomalejší čtečkou to je na max 20 minut. Tohle bude použitím té kamery jako čtečky, to bývá tragicky pomalé.