Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet download manager

Dobrý večer,chcem sa opýtať či je tu niekto kto používa program internet download manager.Spomnul som ho aj v predchádzajúcej otázke.Ide mi o to že napr.ked sa prihlísim na fastshare alebo uloz.to,vyhľadám tam nejaký film tak ho v pohode stiahnem.Ale už napr.ked idem na stránku príklad lamky.net.....tam si nájdem film ktorý má príklad veľkosť 5 giga a je rozdelený na party...part 1,2,3 atd.viac linkov.Linky orámujem myšou dám kopírovať alebo stiahnuť pomocou IDM,no ale čo z toho ked mi okopíruje subor HTML a aj stiahne HTML.Asi viete čo mám namysli.Príklad film na stránke lamky.net má veľkosť 5 giga,ale je rozdelený na viac linkov,party....a príklad fastshare part1 veľkosť 800 MB.....No a mne to do toho IDM zrobí HTML.Našiel som niečo aj na stránke IDM,ale bohužial nefunguje to.Ak mi aj nebudete vedieť poradiť,nevadí.Proste v skratke,ako na hromadné sťahovanie linkov cez Internet download manager.Ďakujem

Takže robím to takto:Prihlásim sa na warforum.cz-Potom idem na HD - CZ/SK nebo CZ/SK dabované filmy - tam vyhľadám film Top gun - linky na uloz.to - je tam 12 partov zbalených v rare.Orámujem to myšou a dám kopírovať,hodí mi to IDM,potom vpravo dole dám Označiť všetko - Ok - vyskočí tabuľka - pridať súbory do frontu - je tam Hlavnný front sťahovania alebo front synchronizácie,nechávam Hlavný front sťahovania - ok.Prehodí mi to do hlavného IDM či jak to nazvať,a tam neviem kde mám najsť: Fronta = stáhnout později.A tam klinem pravým tlačitkom na Hlavný front sťahovania - a tam je Spustiť front,Plánovať,upraviť

Používaj JDownloader a tam skopíruješ všetko naraz. Podporuje to aj platené účty, ale v podstate ich ani netreba. Kedysi bol dobrý aj FreeRapid Downloader, ale ten je už neaktualizovaný a postupne prestávajú fungovať servery. Škoda, že autor/ri sa mu už momentálne nevenujú. Funguje tam ale stále uloz.to.