Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrany na obrazovce

Ahoj,,potreboval bych pomoct..Nemuzu spustit v normalnim rezimu windowsXP profesional,jde me to jen v nouzovem rezimu..Kdyz zapnu PC,uz pri tom uvodnim okne kde vidim logo a obrazek k me zakladni desce ASUS Rampage Formula,je videt ze v tom zobrazeni u loga intelu v te cerne barve male cervene vodorovne carky,kdyz to pak najizdi na spusteni systemu tak jsou tam uz uplne jasne videt tyhle cary pres celou obrazovku,a kdyz ma dojit uz k prihlaseni a najet do systemu,tak se me ukaze cerna obrazovka a v ni misto tech carek plno cervenych vran..Nekdy se to restne a nekdy ne,ale v tomhle stavu to nikdy nenajede...Zajimave je ze jsem zkousel vypnout zdroj,a kdyz jsem ho po delsim case cc asi urcite pres pul hodiny zapnul a normalne spustil pc,tak me system najel v pohode,,ale zase po nejakem case se najednou na obrazovce zac.objevovat ty vrany,a system se restartoval,a dal uz jsem vam to popisoval..Vubec nevim co s tim,jestli je to graf.kartou,nebo zakladni..Zkousel jsem preinst windows,ale to nepomohlo...Pri tom jsem zadny hardw.neinstaloval..
Jinak mam graf .kartu GeForce 8800 ultra oc od BGF Tech.
Budu rad za kazdou radu:-(

Myslis na te graf.karte?No nevim,jak jsem psal tu grafarnu mam uz rok,a nikdy jsem s ni nemel problem,i pri tech nejnar.hrach me to slapala..Nevim,ted premyslis u koho ji vyzkouset..Zakladkou by to urcite bejt nemelo,jak jsou na ni ty cidla,tak vsechny sviti zelene,coz ukazuje ze teplota je ok,jinak by zar.cervene..Zdroj mam Seasonic 700 Watovej,a tim si myslim ze to take nebude..
Ted rano zase,zapnul jsem pc,uplne normalne to nabehlo,,ale asi po 10 minutach se zac.na obrazovce objevovat ty vrany,nejdrive par,pak vice,a pak se to restlo,to vsechno probehlo asi v 10 vterinach,a uz to proste do normalniho systemu nenabehne,muzu vam tady psat akorad z toho nouzaku...Uz jsem koukal na ty graf.karty,a asi pujdu do ASUS EAH4850/HTDI/512MB.Jeste chci ale nekde vyzkouset ten muj klump..

By me zajimalo co je tohle za chybu:-(
Ovladač zjistil interní chybu ve vlastní struktuře dat u .

0000: 00 00 00 00 01 00 52 00 ......R.
0008: 00 00 00 00 04 00 04 c0 .......À
0010: b8 00 00 00 00 00 00 00 ¸.......
0018: 00 00 00 00 00 00 00 00 ........
0020: 00 00 00 00 00 00 00 00 ........