Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena PC sestavy ?

Dobrý den, budu prodávat tyto 2 sestavy a chtel bych se zeptat jakou mají hodnotu (všechny komponenty bez záruky)

1# PC
* CPU: i9-9900KF
* GPU: RTX 2080Ti Aorus Extreme (AIO)
* RAM: 2x16GB HyperX 3466 Mhz
* DESKA: Gigabyte Aorus Ultra z390
* ZDROJ: Seasonic Focus Gold+ 750w
* SSD: Samsung 970 Evo plus 2TB
* CHLADIČ: Deepcool Castle RGB 360
* VETRAKY: Corsair LL 140
* CASE: Fractal Vector RS (TG)
———————— ———————— —————————
2# PC
* CPU: i7-8700K
* GPU: MSI TRIO RTX 2070 Super
* RAM: 2x16GB HyperX 3466 Mhz
* DESKA: Asus strix b360-G
* ZDROJ: Seasonic Focus Gold+ 750w
* SSD: Samsung Evo plus 2x 500GB
* CHLADIČ: Be Quit Dark 4
* VETRAKY: Corsair LL 140
* CASE: Fractal Define 6 (TG)

Všem Dekuji za radu ohledně ceny.

Rád bych Ti tu vysypal nějaké číslo ale máš tam nadupané a drahé komponenty. A to se vždy prodává blbě zvlášť bez záruky.

Protože jestli ta prvni sestava byla příklad za 60 a budes chtít 40 tak stejně to dost lidi odradí protože chtějí herní delo za 10 nebo radši dají 40 za novou se zárukou.

Pokud bych chtěl minimalizovat ztráty prodával bych po částech. Jestli na to nespěcháš zkus to prohnat par týdnů po bazos, marketplace aukro.
S těma grafikama jsi to měl prodávat pred 2 měsíci...

Pokud na to pospichas secti aktuální cenu a dej to za půlku, pěkné to tam rozepiš a doufej ze to nekdo vezme v kuse.