Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Office 2007 - nemůžu najít klíč

Dobrý den všem, neměl by někdo navíc klíč k SW Microsoft Office 2007? Já blbec jsem ho odinstalovala. Byl pro víc lidí, a já ten klíč někde mám, ale nikde ho nemůžu najít, abych si ho nainstalovala zpět. Vím, že tento MO už je starší, ale byl o 100% lepší než MO 2016, který mám teď. Děkuji Jarmila.

Změna předmětu, původně: Microsoft Office 2007 (host)

Ja práve nemôžem MS Office 2007 a novší ani cítiť. To je zgerba. Vadia mi tie pripečené karty. Práve vďaka nim som prešiel definitívne na LibreOffice a nesťažujem sa. Office už nechcem ani vidieť. Viem, že píšem trochu od veci, ale smerujem k tomu, že si treba zvyknúť na LibreOffice a jedného dňa si povieš, že ako je vôbec možné, že som toľké roky používala MS Office? Navyše je zadarmo a nebuzeruje to s nejakými kódmi, ktoré ešte treba alebo trebalo kedysi mať nalepené na počítači, lebo kontrola.