Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook pro android - jak vložit obrázek jako přílohu, ne obrázek v těle mailu?

Dříve klienti emailu na androidu jaksi automaticky dávali obrázky do přílohy, takže potom šly u příjemce normálně vytisknout (tisk přílohy).
Kdežto teď všichni klienti (např. Outlook pro Android) nějak automaticky předpokládají že každý chce vidět obrázek rovnou při otevření mailu, což je ale nevhodné když tento obrázek chci vytisknout (třeba zase v Outlooku ve Windows).

Nevěděl byste někdo jak toto vyřešit buď u odesílatele (nejraděj) nebo aspoň u příjemce v Outlooku?

(CTRL+C v Outlooku a CTRL+V ve Wordu a tisk tamodtud je pro uživatele problém..)

Outlook pro Android jsem zavrhnul a to i ve spolupráci s Exchange. Důvody?
- přesto, že je to MS produkt, neumí pracovat s uživatelským certifikátem jako ověřením při připojení k serveru. Všechny OEM produkty, včetně GMail, co jsem zkoušel to zvládají bez problémů
- nepracuje s vestavěným kalendářem, udržuje si vlastní kalendář - tohle fakt nechápu.

Chjo, trošku jsem doufal, že v Outlooku pro Android je nějaké "odškrtnítko" které jen nemůžu najít, které změní způsob přikládání přílohy..asi je moc složité/nemožné ho tam přidat..

Děkuju za odpovědi.