Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Wi-Fi u NTB - nelze zapnout/vypnout

Zdravim bando,
neměli byste radu, jak dostat zpět na dolní lištu tlačítko Wi-Fi? Nevím, jestli se mi to stalo po aktualizaci, ale do teď v pohodě všechno šlapalo.
Přikládám obrázek s problémem. Wi-Fi to píše, že je připojená, avšak ji to v hledání vůbec nenajde a připojení k internetu bez kabelu samozřejmě nefunguje.
Budu rád za jakékoliv rady/tipy, ovladače jsem zkoušel, problém automaticky vyřešit nejde, CMD příkazy jsou také zkoušel - mohu poslat výsledky, kdyby někomu pomohly :)

[5cVgCYJ]

Win10 PRO 64x
NTB Lenovo Z51-70

Řešení:

"No Appropriate Driver to be installed" zkusil jsem i staré ovladače odinstalovat a tyhle nainstalovat jako správce, vždy to napíše tohle :/

Z toho foto - LAN kartu Nastavenia vieš otvoriť? Ak áno - nastav si parametre pre pripojenie - príklad
[Win707.jpg]
To isté musíš nastaviť i na WLAN - podobný postup.
BT - pokiaľ máš WiFi - máš i BT, len ho treba povoliť.
A ešte niečo - kde sa to pripájaš? Cez VPN? A nemáš náhodou aktivovaný Režim v lietadle? Ak áno - tak potom je jasné, že to nepôjde.

Tak nové poznatky.. Dopídil jsem se asi k jádru problému. Stáhl jsem Ovladače od Intelu a pak jsem dělal toto.

1. Po nainstalování DRIVERU od INTELu WiFi vyhledává, najde a i se připojím, avšak to po mě vyžaduje restart aby vše "Fungovalo tak, jak má". Internet přitom chvilku jde, chvilku to píše "Bez internetu, zabezpečeno" - v tu chvíli internet sice neběží, ale alespoň to tu WiFi najde (to se mi dělo již dříve - po restartu se mi PC na WiFi připojil a internet zas hezky šel - to se stávalo cca 1x denně)
2. Provedu tedy restart PC
3. Po spuštění PC se děje znovu ta samé věc jako ze začátku - Nehledá WiFi (WiFi nejde ani zapnout/vypnout)
4. Zapnu tedy znovu instalaci DRIVERu a dám "Opravit" (hlavně žádné rádoby doplňky)
5. Po dokončení "Opravit" a hlášce "dokončovacího restartu" WiFi opět jde a po chvíli jít přestane a nastává krok 2.

Do toho mi DRIVER na BT hlásí "Instalační služba nereaguje"

KDE DĚLÁM CHYBU/CO SE S TÍM DĚJE? Mohu poslat report z logů - eventvwr pokud by to k něčemu bylo :)