Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde odejít z UEFI biosu

Dobrý den,
omylem jsem se dostal do biosu a nyní mi z něj nejde odejít. Zkoušel jsem už snad vše, ale stále se mi ne a ne načíst windows. Mám základní desku od asusu.
Pokud by mi někdo mohl pomoci, budu strašně rád. Předem díky!

Takže rozlišuj: odejít z UEFI (Esc + popř. potvrdit nebo F10 apod. či volba z Menu) a načíst Windows. To není totéž. Pokud tam třeba Windows nejsou nebo je poškozený zavaděč, máš smůlu :-) A v čem že ses to rýpal ???