Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení wi-fi routeru

Zdravím,
mám dotaz ohledně zapojení nového wi-fi routeru. Původní přístroj je připojený kulatým konektorem (ze zdi, kde je i výstup na Tv).
Ovšem na novém zařízení je pouze vstup na LAN kabel. Existuje nějaké přechodka, kterou bych mohl zapojit do nového routeru???
A nebo se musím spoléhat na zprovoznění od svého poskytovatele internetu? (UPC - nově Vodafone) Předem díky všem za odpovědi.

v dotazu na zprovoznění wifi tazatel úplně kašle na to, napsat název wifi vysílače/upc routeru.
mimochodem: tato přidaná upc síť je a bude vždy zásadně zpomalená, slouží jen pro hosty.

buď tazatel poskytne nějaké podrobnější údaje, nebo ať si to s upc/vodafounem řeší sám.
poskytovatele pochopitelně nezajímá interní signál za routerem.