Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem open VPN

Ahojte kupil som si router TP-Link Archer C6 a ma moznost VPN serveru - cez OPEN VPN,
mam staticku verejnu IP adresu.

Chcel by som spojazdnit tunel Open VPN aby som sa vedel pripojit do lokalnej siete aj ked som na sluzobke.

V TP-Linku povolim moznost Open VPN, zadam povoleny port (napr 34500) ktory chcem vyuzit na tunel open VPN a rozsah IP (10.8.0.0 - 255.255.255.0)
[0sfllgm4k8hl3eygeosd.png]
ulozim, a dam vygenerovat certifikat.
[sfwk96c1nkf93k7hfiji.png]
Vygenerovany certifikat vlozim do softveru OpenVPN-2.5-beta3-I602-amd64.msi.

Skusim spustit program OpenVPN 2.5 a pripojit sa a nefunguje mi to.
[z7wp88q9ku6qcpnqu6tq.png]
Vedeli by ste mi poradit kde robim chybu?

odkaz na simulator Archer C6
index.html?fbclid=IwAR2ONuBWvXMJay7V7wv9E8nOJ41JYyLKbGned_ffW2MastuLHLp7eYGat2A

Ten router jsem zkoušel - stejné nastavení, jen port "standartní" 1194.
Problém je, že chvíli funguje, ale po pár dnech nebo po výpadku proudu se opnvpn nepřipojí. Musím vlézt do nastavení routru a cvaknout na "uložit" v nastavení openvpn. Pak to zase
běží. Nakonec jsem Openvpn zprovoznil na Nas (Qnap) a tem to běží OK.... A klienta mám starého verze 2.4.6 ..