Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr procesoru

Dobrý den. Kupuji si nove GPU 1660 gtx 6gb ale mám jen procesor fx 6300 kterej má sice 6 treads ale se zatraceně nizkou single tread power. Mám základní desku se soketem AM3+ a sháním tudíž procesor který mi nebude brzdit toto GPU. Mužete mi doporučit něco co mi sende na soket AM3+? Děkuji mnohokrát !

Kupuješ nové GPU zrovna v období kdy bude po dvou letech nastupovat nová generace karet. U té 1660 je to možná s přimhouřenýma očima skoro jedno ale stejně si myslím za měsíc toho bude v bazarech dost...

Pokud má ta deska solidní chlazení napájecích čipů jde tam dát "osmijádro" FX8150 nebo co to nejrychlejšího vyšlo ale nemá to cenu. Já bych to viděl 6 za grafiku a 6-x za desku, cpu a ram. Co Ty na to ?