Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SSD / SSD

Zdravím.
Potřebuji udělat přesnou kopii z SSD na SSD (HDD), včetně System na začátku a RECOVERY i RESTORE na konci.
Používám plnou verzi AOMEI Backupper Profesional. Ten při klonování udělá na začátku System a na konci jen RECOVERY, RESTORE ale ne.
Jak na to?
Díky.

Predtim nez jsem zacal pouzivat Acronis, tak jsem pouzival AOMEI Backupper Standard (free verze) a vzdycky se naklonovalo vsechno, pokud jsem nedelal kopii partitions, ale celeho disku. Treba maji v aktualni verzi chybu, netusim, akorat me napadlo, jestli nedelas chybu ty a opravdu klonujes cely disk.